+31 88 2014 100

/

Action_logo
0
Available offers

DZIAŁANIE

Jako szybko rozwijający się dyskont nieżywnościowy z holenderskimi korzeniami, ACTION sprzedaje produkty niskobudżetowe i prowadzi ponad 1.500 sklepów w ośmiu krajach Europy. Jak ACTION nadal rośnie, nowi pracownicy są stale potrzebne i dobrych pracowników są promowane do wyższych funkcji. Właścicielem firmy jest brytyjska firma inwestycyjna 3i, ale główna siedziba nadal znajduje się w Holandii.


ACTION rozpoczął działalność w 1993 roku jako mały sklep w Enkhuizen. W 1994 roku ACTION stało się siecią poprzez otwarcie dodatkowych pięciu sklepów, a w 2002 roku ACTION osiągnęło łącznie 94 sklepy w Holandii. Pierwszy sklep za granicą został otwarty w 2005 roku w Belgii (Rijkevorsel), a następnie w 2009 roku pierwszy sklep w Niemczech. ACTION otworzył swój pierwszy sklep w Polsce w 2017 roku. Od 2020 roku Action prowadzi około 1500 sklepów rozmieszczonych w 7 różnych krajach.


Sieć handlowa działa głównie w dolnej części rynku: w niskim przedziale cenowym. Oferowane pozycje szybko się zmieniają. Firma twierdzi, że chce raz po raz zaskakiwać klienta. Ich asortyment składa się z 1500 stałych pozycji, reszta zmienia się co jakiś czas.

Aplikując u nas, będziesz pracował w centrum logistycznym ACTION w Echt. Magazyn jest bardzo nowoczesny, wyposażony w najnowsze “zabawki”, takie jak zdalnie sterowane EPT czy VoicePick. Oferujemy różnorodne prace magazynowe, w tym niektóre stanowiska na poziomie podstawowym – w zależności od dostępności.

current offers

Other regular offers

Orderpicker
Je kent het magazijn op je duimpje, goed salaris en leuke collega's.
Click Here
Chauffeur
Leer heel Nederland kennen in alle comfort van onze fijne bussen.
Click Here
Previous
Next